«Я дуже хочу їсти… Три доби не їв» – історія евакуації з міста Часів Яр

«Я дуже хочу їсти… Три доби не їв», – втомлено сказав Євген на вокзалі в місті Дніпро. Чоловіку 80 років, він незрячій. 

Евакуаційний екіпаж Благодійного фонду «Восток SOS» вивіз Євгена з міста Часів Яр. Його квартиру на пʼятому поверсі зруйнувала російська ракета. Небайдужі тимчасово перемістили його в інше помешкання, згодом росіяни влучили й у той будинок.

Кімната Євгена була захаращена та брудна. Чоловік – знесилений. Вочевидь він довго не їв і не міг помитися. Евакуаційний екіпаж підозрює, що чоловік має наслідки контузії: не тримає рівновагу, не може самостійно пересуватися, погано говорить. Тіло Євгена посічено уламками, найбільш постраждали ноги.

Команда фонду привезла Євгена в Центр тимчасового прихистку для людей з інвалідністю, яких було евакуйовано з зони бойових дій і прифронтових територій. Там йому одразу запропонували поїсти та помитися, чоловік спершу попросив їжі, адже був дуже голодним. 

Зараз Євген перебуває в лікарні. Ми шукаємо шелтер для подальшого розміщення чоловіка, в якому він отримуватиме медичний догляд і увагу.

Нагадаємо, Благодійний фонд «Восток SOS» евакуює з прифронту та деокупованих територій, зокрема й представників маломобільних груп населення. Гаряча лінія працює з понеділка по суботу (8:00-18:00): 0800 332 614. 

Записатися на евакуацію можна й у месенджерах:

  • +38 099 710 48 72 (Viber);
  • +38 096 108 60 48 (Telegram).
Новини