Взяли участь у нараді з представниками Мінреінтеграції та Представництва України в АР Крим

Координаторка з адвокаційних питань Благодійного фонду «Восток SOS» Юлія Матвійчук взяла участь у нараді з міністеркою з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Іриною Верещук, постійною Представницею Президента України в АР Крим Тамілою Ташевою, а також іншими представниками Мінреінтеграції та Представництва. Учасниці та учасники обговорили реінтеграцію жителів тимчасово окупованих територій, подальші кроки держави та процес деокупації.

«Розробка кроків для реінтеграції тимчасово окупованих територій за участі громадського сектору є свідченням того, що Україна рухається у правильному напрямку. Під час наради обговорили й врахування експертизи неурядових організацій і благодійних фондів, що мають досвід роботи на деокупованих і прифронтових територіях. Ця інформація вкрай важлива для формування державної політики реінтеграції в освітній, інформаційній, гуманітарній та інших сферах», – зазначила Юлія Матвійчук.

Нагадаємо, БФ «Восток SOS» від 2014 року комплексно допомагає постраждалим унаслідок російської агресії, а саме: евакуює зі прифронтових територій (зокрема й представників маломобільних груп населення, людей з інвалідністю та осіб старшого віку), надає гуманітарну допомогу, психосоціальну та юридичну підтримку, займається адвокацією та розвитком освітніх програм, облаштуванням шелтерів і тимчасових прихистків для переселенців, документуванням воєнних злочинів, підтримкою жінок-ВПО та постраждалих унаслідок ҐЗН.

Новини