Вручили нагороди до Дня прав людини: перелік переможців

Напередодні коаліція громадських організацій, що опікуються питаннями захисту прав осіб, які постраждали внаслідок збройного конфлікту в Україні, відзначила організації, відомства та ініціативи, що працюють із темою прав людини. 

  1. Так відзнаку Краща законодавча ініціативи на захист прав людини в умовах збройного конфлікту отримав Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин.
  2. Нагороду за системну роботу із захисту прав кримчан дістало Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим.
  3. Кращою ініціативою в сфері історичної пам’яті стосовно російської збройної агресії став Український інститут національної пам’яті. 
  4. А кращою ініціативою із вирішення  житлових проблем внутрішньо переміщених осіб Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву.
  5. Комітет Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій дістав відзнаку Краща ініціатива у сфері забезпечення освітніх прав молоді з окупованих територій 
  6. За Розвиток інституційної спроможності органів прокуратури розслідувати найтяжчі злочини, вчинені в ході збройного конфлікту відзнаку отримали представники Офісу Генерального прокурора.
  7. Центральна виборча комісія здобула нагороду за системну робота задля захисту виборчих прав внутрішньо переміщених осіб.
  8. Кращою законодавчою ініціативою задля захисту прав кримчан стала скасування ВЕЗ “Крим”
  9. Відзнаку за Невтомне просування кримської тематики в зовнішній політиці України  отримало Міністерство закордонних справ України

Дякуємо всім, хто лупає сю скалу!

Сил!

#правалюдини2021

Новини