indeks-zhiznennoj-udovletvorennosti

З 10 жовтня 2015 БФ «Восток-СОС» відкриває низку Клубів для переселенців та місцевих мешканців в рамках проекту: “Перезавантаження”: сприяння психологічній адаптації та соціальній інтеграції ВПО в Київській та Луганській областях» за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Уряду Японії.

Першим почне роботу жіночий клуб «УспішнаЯ», який чекатиме жінок – переселенок та місцевих жінок віком від 25 до 60 років в Києві та Северодонецьку просто поспілкуватися між собою, також з допомогою спеціалістів поспілкуватися на теми та отримати відповіді на питання :

  • Чому гарно бути жінкою.
  • Материнство. Як встигнути усе та не втратити себе.
  • Жінки та чоловіки. Ресурси та складнощі стосунків.
  • Як допомогти собі та родині у складні часи.

А як же без лялькового театру, діти не залишаються поза увагою, тому для дітей відкривається клуб «ПараЦікавих».

В рамках клубу, діти-переселенці міста Києва та місцевої громади віком від 9 до 16 років зможуть власноруч створити ляльок, покращити навички спілкування разом, дізнатися відповіді: як зростати без образ на батьків, як побороти страхи через війну та інші питання. А батьків чекатиме вистава на прикінці лютого 2016 року.

Для тих, хто зовсім втратив впевненість у собі, хоче отримати відповідь на питання, що робити, якщо Ви опинилися в конфліктній ситуації, як подвоїти дохід за 60 днів, відбуватимуться Психологічні студії.

Якщо Ви бажаєте прийняти учать у зустрічах клубу, дізнатися про графік та подробиці участі заповніть вказану форму:….

або телефонуйте за номером: 050 623 58 46, 093 537 04 53, 050 982 68 70.

1446368084_thumb.jpegВідкриття клубу відбуватиметься в рамках ініціативи “Перезавантаження”: сприяння психологічній адаптації та соціальній інтеграції ВПО в Київській та Луганській областях», що реалізується за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні (в межах Проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» ) та Уряду Японії.

Проект «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» реалізується ПРООН за фінансової підтримки Уряду Японії і в партнерстві з Урядом України, регіональною та місцевою владою.

 

Share