Якщо ви працюєте у сфері захисту внутрішньо-переміщених осіб та наслідків збройного конфлікту і хочете розширити свої знання у цих сферах та отримати новий досвід – запрошуємо на стажування до нас.

Знаємо, як складно на початку громадської діяльності зрозуміти, куди рухатися, які інструменти використовувати для адвокації, як писати грантові заявки або створювати інформаційні кампанії. 

Розкажемо про все це та покажемо, як працює Восток SOS зсередини. 

Обмін досвідом відбуватиметься у форматі короткострокового стажування (3-5 днів) та відбудеться вже влітку 2021 в у онлайн або офлайн форматі (як домовимося).

Хто може взяти участь у стажуванні? 

Громадська або благодійна організація,  створена не раніше 2018 року та працює з внутрішньо переміщеними особами та темою збройного конфлікту. 

Аби зареєструватися на участь у проєкті, заповніть анкету за посиланням – https://forms.gle/RRELUaFMhQu3aENL7 

Зробити це потрібно до 13 квітня включно.

Давайте вчитися разом!

Серія навчальних візитів відбувається в рамках проєкту Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства, що реалізується Isar Ednannia у партнерстві з Ukrainian Center for Independent Political Research та Центр демократії та верховенства права за щирої підтримки американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (АМР США).

Share