Благодійний фонд «Восток-SОS» запрошує взяти участь у IV обласній Моделі ООН Луганщини.

Сєвєродонецьк стане майданчиком для відтворення діяльності найбільш впливової організації світу та обговорення міжнародних викликів для 40 учасників з усієї Луганської області. Модель ООН на Луганщині відбуватиметься вже четвертий рік поспіль.

Модель Організації Об’єднаних Націй — це синтез наукової конференції та рольової гри, в ході якої студенти та учні старших класів на декількох офіційних мовах ООН відтворюють роботу органів цієї Організації, набувають дипломатичні, лідерські, ораторські навички та вміння приходити до компромісу.

Місце проведення: м. Сєвєродонецьк;
Дата проведення: 2 – 4 квітня 2021 року.

У IV обласній Моделі ООН братиме участь 40 делегатів. Представники 8-ми шкіл області по п’ять осіб від кожної. Та по одному супроводжуючому педагогу з кожної школи. Саме ці люди, протягом трьох днів будуть перетворюватися на дипломатів і навіть змінюватимуть громадянство щоб найбільш точно відтворити діяльність двох справжніх комітетів ООН. Кожен комітет має свою окрему тему для обговорення, але вони все в тій чи іншій мірі розкривають поняття Цілей сталого розвитку — програми, розробленої ООН для розвитку людства. Мова Моделі ООН в Луганській області українська й російська.

Для того, щоб взяти участь в Моделі просимо подати заявку від школи, заповнивши анкету за посиланням.

Школи-учасниці будуть відбиратись за найкращими мотиваційними листами учнів претендентів. Обсяг мотиваційного листа повинен бути від 10 до 15 речень.

Крайній строк подачі заявки 7 березня 2021 року (23:59).

Навіщо брати участь у Моделі ООН?

«Модель ООН» спрямована на розвиток широкого світогляду учнів, стимулюючи прагнення до мирного вирішення світових проблем та знаходження консенсусу, формування комунікативних, політичних, соціальних та лідерських компетенцій, підвищення рівня обізнаності молодого покоління з питань, що хвилюють світову спільноту, сприяє зацікавленості в діяльності ООН та інших міжнародних організацій, підвищувати обізнаність школярів із світових проблем.


Уточнити деталі можна за телефоном 0990784666 (координаторка освітніх програм БФ «Восток-SOS» Юлія Кішенко).

Усі витрати на проїзд, проживання та харчування компенсують організатори.

Документи для ознайомлення: http://bestdelegate.com/mun-made-easy-how-to-get-started-with-model-united-nations/
Перша Модель ООН в Луганські області: https://www.youtube.com/watch?v=Qw6qyZmF73A
https://vostok-sos.org/u-severodonecku-vidbulas-persha-model-oon-v-luganskij-oblasti/

Проєкт реалізує Благодійним фондом Восток SОS та Данський Гельсінський комітет з прав людини за фінансової підтримки данського фонду Громадянське Суспільство в Розвитку (CISU – Civil Society in Development)

Share