Ми йдемо до Верховної Ради тому, що багато проблем, які породила війна та політична монополія попередньої регіональної влади, неможливо розв’язати, не змінивши законодавства. Ми йдемо до парламенту тому, що добре знаємо проблеми регіону, знаємо шляхи їх розв’язання, вміємо писати та просувати закони. Ще одна наша мета – не допустити реваншу тих, хто два десятиріччя знаходячись “у керма”, цинічно грабував Луганщину.

Представляємо вам наших кандидатів:

– Іветта Кузьміна, психолог, співзасновниця “Восток-SOS”. 107 виборчий округ.
– Євгеній Васильєв, голова Ради “Восток-SOS”. 112 виборчий округ.
– Костянтин Рєуцький, журналіст, співзасновник “Восток-SOS”. 113 виборчий округ.

Волонтерська ініціатива “Восток-SOS”, яка пізніше стала благодійним фондом, була народжена луганським Євромайданом та загартована війною. Допомагаючи постраждалим від російської гібридної агресії, фонд за 5 років обробив понад 400 000 звернень. Наші мобільні команди проїхали близько півмільйону кілометрів, багато разів відвідавши майже всі населені пункти, які постраждали від бойових дій та доставили туди сотні тонн гуманітарних вантажів, надаючи правову та психологічну підтримку жертвам конфлікту. Все це було б неможливим без вашої участі.

Цього разу нам також не обійтися без вашої підтримки. Нам потрібні кошти для реєстрації наших кандидатів – 42 тисячі гривень на кожного. Кожна ваша гривня буде голосом за зміну правил політичної гри у регіоні та країні, в цілому. Ваші пожертви ми приймаємо на карту ПриватБанку: 5168 7554 3777 7077 (Євгеній Васильєв) та платіжну систему (Тетяна Гончарук).

Але, головне, нам потрібні волонтери у передвиборчий штаб – ті, хто допоможе нам вибудувати нашу кампанію та взяти в ній активну участь. Попереду велика робота, ресурси обмежені, противник сильний та добре організований. Але ми впевнені – об’єднавши наші зусилля, ми знову переможемо.

Якщо готові пройти цей шлях разом із нами, дзвоніть за номером: +380 50 803 59 63
або напишіть нам листа на e-mail: [email protected]

Змінюємо країну разом!

Share