Vostok SOS USA офіційно запустили роботу

Ділимося чудовою новиною! У нашого Благодійного фонду «Восток SOS» з’явилася сестринська організація у Сполучених Штатах Америки!

Vostok SOS USA офіційно запустили роботу цього місяця, тож про можливості допомоги українцям дізнається ще більше людей на іншому куточку планети. 

Ідея примножити потужність виникла влітку 2022 року. Американець Шон Кеннеді ще на початку повномасштабного вторгнення волонтерив на кордоні та допомагав переселенцям. Побачивши соціальні мережі фонду, Шон запропонував співпрацю та підтримку. Разом ми запланували створення Vostok SOS USA для відображення інформації про потреби українців. 

Нові колеги вже приїхали в Україну. Ми провели моніторингові місії до громад Чернігівської та Дніпропетровської областей. 

У Дніпрі показали гостям процес евакуації та відвідали Центр тимчасового прихистку для людей з інвалідністю, евакуйованих із зони бойових дій і прифронтових територій. На Чернігівщині та в Запорізькій області побували на роздачі гуманітарної допомоги. Останній пункт плану – відвідати безпечний простір для жінок і дітей у місті Кропивницький.

Обіцяємо й надалі ділитися успіхами та звітувати про підтримку американців. Слідкуйте за новинами на сторінках Vostok SOS USA: Facebook та Instagram.

Новини