Благодійна організація «Благодійний фонд «Восток-СОС» та Програма розвитку ООН цим оголошенням запрошують підрядників з доброю репутацією представити цінові пропозиції для надання логістичних послуг у межах проєкту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні».

Тендер передбачає вибір логістичної компанії для організації поїздок документаторів та інших учасників проєкту, які будуть здійснюватися з Києва до населених пунктів Донецької та Луганської області, розташованих на підконтрольній українському урядові території. Підрядники повинні мати відповідні КВЕД та досвід організації таких поїздок.

Із тендерною документацією можна ознайомитися за посиланням.

Або отримати звернувшись за адресою: [email protected], чи надіславши листа за адресою: 01011, м. Київ, Печерський узвіз, 19, офіс 202, 203

Телефон для довідок: 099 736 42 41.

Для участі у тендері просимо надавати свою пропозицію обов’язково з позначкою «для участі у тендері в проєкті «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» в електронному вигляді на пошту [email protected] або у паперовому вигляді на адресу: 01011, м. Київ, Печерський узвіз, 19, офіс 202, 203

Пропозиції приймаються до 18:00 4 березня 2021 року.

Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Пропозиції надавачів послуг повинні залишатися чинними до кінця вересня 2021 з дати проведення тендеру.

Дата проведення тендеру – 5 березня 2021 року.

Пропозиції оцінюватимуться тендерною комісією на комплексній основі (враховуватимуться вартість послуги, розмір комісії за надання послуги, попередній досвід роботи у відповідній сфері, гарні рекомендації). Про результати тендеру учасникам будуть розіслані повідомлення про результати тендеру.

Share