Восток SOS оголошує тендер із закупівлі устаткування та обладнання для душових, туалетів та пральних кімнат

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Восток-СОС» оголошує тендер із закупівлі устаткування та обладнання для душових, туалетів та пральних кімнат для центрів тимчасового компактного поселення внутрішнього переміщених осіб, що розташовані у Дніпропетровській, Черкаській, Кіровоградській, Київській та Полтавській областях.

         Устаткування та обладнання для душових, туалетів та пральних кімнат буде доставлене до 23-х центрів тимчасового компактного поселення ВПО у вищезазначених областях.

Закупівля устаткування та обладнання для душових, туалетів та пральних кімнат для центрів тимчасового компактного поселення внутрішнього переміщених здійснюватиметься в рамках Проєкту «Евакуація вразливих цивільних осіб із територій, які постраждали від гуманітарної кризи, та підтримка потреб внутрішньо переміщених осіб в Україні» за підтримки Peace Winds Japan.

Термін надання послуг: лютий 2023 року

Оплата послуг: безготівкова оплата.

Тендерну документацію можна завантажити за посиланням:

Пропозиції слід надати в одному екземплярі до 18:00 28 січня 2023 року поштою в запечатаному конверті з маркуванням «Тендер із закупівлі устаткування та обладнання для душових, туалетів та пральних кімнат для центрів тимчасового компактного поселення ВПО».

У розділі «Відправник» слід вказати найменування учасника тендера, адресу та контактні телефони. У графі «Одержувач» вказати адресу: БО «БФ «Восток-СОС», Київ, Нова Пошта № 57 тел. 0972133107.

Відповіді на питання про подачу тендерної пропозиції можна отримати, написавши на електронну адресу: [email protected]

Новини