Восток SOS оголошує тендер із закупівлі індивідуальних наборів та опалювального обладнання і матеріалів для побуту для шелтерів, домогосподарств та шкіл

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Восток-СОС» оголошує тендер із закупівлі індивідуальних наборів для підготовки до зими для 1000 домогосподарств та 300 шелтерів які постраждали від дій російської армії.

            Товари будуть доставлені постачальником безпосередньо у місце призначення, що розташовані у Київській, Полтавській, Чернігівській та Сумській областях (в залежності від запитів), за рахунок БО «БФ «Восток-СОС».

Закупівля товару здійснюватиметься в рамках гуманітарного проекту Diakonie Katastrophenhilfe (Winterization assistance to the war affected population in Ukraine).

Термін надання послуг: грудень 2022 – січень 2023 року

Оплата послуг: безготівкова оплата.

Тендерну документацію можна завантажити за посиланням:

Пропозиції слід надати в одному екземплярі до кінця 4 грудня 2022 року поштою або особисто в запечатаному конверті з маркуванням «Тендер із закупівлі індивідуальних наборів для підготовки до зими».

У розділі «Відправник» слід вказати найменування учасника тендера, адресу та контактні телефони. У графі «Одержувач» вказати адресу: БО «БФ «Восток-СОС», Київ,  Нова Пошта № 57 тел. 0952513410.

Відповіді на питання про подачу тендерної пропозиції можна отримати, написавши на електронну адресу: [email protected]

Кінцевий термін подачі пропозицій: 4 грудня 2022 року.

Дата проведення тендеру – 5-11 грудня 2022 року.

Новини