Восток SOS оголошує тендер

Восток SOS та Програма розвитку ООН цим оголошенням запрошують підрядників запропонувати цінові пропозиції для надання логістичних послуг у межах проєкту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні».

Тендер передбачає вибір логістичної компанії для організації заходу круглі столи в Маріуполі та Сєвєодонецьку. Підрядники повинні мати відповідні КВЕД та досвід організації таких поїздок. 

Тендерну документацію можна завантажити за посиланням:

Або отримати звернувшись за адресою: [email protected] , чи надіславши листа за адресою: 01011, м. Київ, Печерський узвіз, 19, офіс 202, 203

Телефон для довідок: 099 736 42 41.

Для участі у тендері просимо надавати свою пропозицію обов’язково з позначкою «для участі у тендері в проєкті «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» в електронному вигляді на пошту [email protected] або у паперовому вигляді на адресу: 01011, м. Київ, Печерський узвіз, 19, офіс 202, 203 

Пропозиції приймаються до 18:00 9 грудня 2021 року.

Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Пропозиції надавачів послуг повинні залишатися чинними до кінця вересня 2021 з дати проведення тендеру.

Дата проведення тендеру – 10 грудня 2021 року.

Пропозиції оцінюватимуться тендерною комісією на комплексній основі (враховуватимуться вартість послуги, розмір комісії за надання послуги, попередній досвід роботи у відповідній сфері, гарні рекомендації). Про результати тендеру учасникам будуть розіслані повідомлення про результати тендеру.

Новини