Благодійний фонд «Восток-SOS» за підтримки МЗС Естонії та естонської організації MTÜ Mondo, для підтримки навчальних закладів (шкіл), які розташовані та території бойових дій на сході України, оголошує три відкритих тендера на закупівлю:

  • наборів мультимедійної техніки,
  • наукових наборів,
  • наборів для активних перерв.

БФ «Восток-СОС» в рамках спільного з естонською організацією MTÜ Mondo проекту «Глобальна освіта – розуміємо права людини» здійснює діяльність із забезпечення навчальних закладів обладнанням для поліпшення навчального процесу. Проект діє до 31 грудня 2019 року.

Договір укладається терміном до кінця 2019 року за умови, що протягом терміну дії договору постачальник не має права збільшувати ціну товарів в наборі більш ніж на 15 відсотків у разі підвищення їх середньоринкової вартості.

Тендер передбачає вибір постачальника:

  • наборів мультимедійної техніки – 5 шт.
  • наукових наборів – 5 шт. (окремо трудове навчання; фізика; хімія, остаточна кількість кожної буде визначена пізніше)
  • наборів для активних перерв – 5 шт.

Пропозиції слід надати в одному екземплярі до 18:00 29 серпня 2019 року по пошті або особисто в запечатаному конверті з маркуванням «тендер». У розділі «Відправник» слід вказати найменування учасника тендера, адреса та контактні телефони, а також предмет закупівлі.

У графі «Одержувач» вказати адресу: 03150, г. Киев, ул. Предславинська, 12, БО «БФ «Восток-СОС», або на електронну пошту [email protected]

Для подачі пропозиції необхідні наступні документи:

• тендерну пропозицію (завантажити тут);
• інформація про учасника тендеру (завантажити тут);
• копія свідоцтва про державну реєстрацію;
• копія довідки ЄДРПОУ.

Цінова пропозиція повинна бути фіксованою сумою в гривнях з урахуванням всіх витрат і податків. Учасник може надати знижки. Пріоритет надається учасникам, які можуть забезпечити повні набори щодо тендерних пропозицій.

Переможець буде оголошений і опублікований на сайті 29 серпня на засіданні тендерного комітету. Ним стане кандидат, пропозиція якого відповідатиме тендерному оголошенню і є вигідним для покупця з точки зору вартості і гарантій.

Поставка наборів буде здійснюватися одноразово. Договір передбачає також можливість додаткових закупівель після поставки вищезазначених наборів.

Товари повинні бути надані не пізніше 10 календарних днів з дати отримання на рахунок грошових коштів, які складають 100% від вартості обладнання.

Докладніше про набори для шкіл можна дізнатися за посиланням.

Відповіді на питання про подачу тендерної пропозиції можна отримати за телефоном:
+38 066 414 40 42 – Максим Мойсеєнко
або написавши на електронну адресу: [email protected]

Share