Восток SOS допоміг закупити медикаменти шістьом колишнім полоненим

Цієї весни БО БФ «Восток-СОС» завдяки MTU MONDO за підтримки МЗС Естонії, допомогли шістьом людям з категорії звільнених з полону ліками, тест-смужками, а також оплатили медичні обстеження.

За допомогою до нас звертався звільнений з полону пан Василь. Він потребує коштовної операції, обстежень та аналізів. Поки що чоловік шукає гроші на це і приймає лікування, яке не допустить погіршення стану здоров’я. 

Також ми надали допомогу сім’ї колишньої полоненої Анни. У Анни двоє доньок, одна з яких маленька і жінка перебуває в декретній відпустці. У самої Ані є хронічні хвороби, які треба час від часу пролікувати. Працює в сім’ї тільки чоловік Олексій, тож коли він захворів на Covid-19, ми оплатили йому КТ грудної клітини і ліки. Сподіваємося, що допомога була вчасною і Олексій якнайшвидше одужає.

Ще ми купували ліки двом жінкам Аллі і Валентині, які звільнилися з полону. 

У Валентини є хронічні хвороби, які потребують пильного контролю, тому час від часу вона повинна робити аналізи. Обом жінкам важко постійно знаходити кошти на систематичну медикаментозну терапію, тому ми їх підтримали.

Колишньому полоненому Сергію, який родом з Донецька, ми купували тест-смужки для глюкометра. Сергій мусить постійно слідкувати за рівнем цукру у крові – це життєва необхідність.

Усього з травня 2020 по травень 2021 року разом з естонською організації MTU MONDO за підтримки МЗС Естонії ми допомогли 63 людям з категорії звільнених з полону, а також родичам безвісти зниклих людей. Сподіваюся, що ці люди відчули нашу турботу і ми зробили їх життя кращим. 

Допомагаємо разом!

Новини