Восток SOS розпочинає новий проєкт підтримки громад Луганщини

Восток SOS  в партнерстві  з People in Need (Cловакія), Освітнім Домом прав людини в Чернігові та БФ «NEW WAY» та за фінансової підтримки Словацького агентства з міжнародного співробітництва в галузі розвитку (SAMRS) розпочали новий проект  «Підтримка розвитку громад у рамках реформи децентралізації у Луганській області шляхом зміцнення взаємозв’язку з місцевими органами влади та самоврядування і реалізація колективного проекту WASH». Він триватиме до вересня 2022 року.

Метою проекту є демократичний розвиток та спільне планування, а також покращення діалогу з місцевими органами влади та самоврядування в двох об’єднаних територіальних громадах Луганської області.

Учасниками нашого проєкту стали Широкинська та Нижньотеплівська громади. Представники Восток SOS та партнерської організації  БФ «NEW WAY» відвідали ці громади та познайомилися з їхніми ініціативними групами. Під час спілкування ми отримали базову інформацію про учасників та їхні спроможності, для того, щоб спланувати тренінгові програми та семінари у подальшому. А також мешканці розповіли нам про свої мрії щодо того, як вони уявляють свою громаду у майбутньому. Сподіваємося, що ми допоможемо їм втілити ці мрії в життя!

Уже зовсім скоро чекаємо наших учасників на першому тренінгу в Сєвєродонецьку!

Новини