Відправили другу партію ноутбуків для директорів шкіл з Луганщини!

Восток SOS всі 8 років війни дбав про розвиток навчальних закладів на прифронтових територіях. У рамках проєкту «Глобальна освіта – знаємо права людини» ми опікувалися 40 школами на Донбасі: проводили тренінги-навчання, надсилали наукові бокси та мультимедійні набори. У реаліях повномасштабного вторгнення вчителі зіштовхнулися з новими викликами: більшість речей та техніки залишилися в спалених будинках або в окупованих містах. 

Життя поступово йде далі — вже в вересні починається новий навчальний рік. Для нормальної робити та для проведення онлайн занять кожному педагогу потрібне елементарне технічне обладнання. Два місяці тому Восток SOS відправив перші 10 ноутбуків для освітян. Як це було — читайте за посиланням тут.

Минулого тижня ми змогли відправити ще 10 гаджетів. Їх ми отримали від наших естонських друзів та партнерів MTÜ Mondo. У межах кампанії «Для України», яка відновилася з початку повномасштабного вторгнення, естонці надсилали донати для підтримки постраждалих від російського терору.

Ми дякуємо нашим партнерам та мешканцям Естонії, які долучилися до збору і тим самим зробили внесок у підтримку освітнього процесу в Україні!  

Більше фото за посиланням.

Разом і до перемоги!

Новини