У Луганській області відбулись локальні тренінги в двох шкільних громадах.  Цього разу БФ “Восток SOS” та Освітній дім прав людини – Чернігів, завітали до шкіл міста Лисичанськ та Сєвєродонецьк.

Так, з 28 по 29 березня ми працювали з Лисичанським НВК ЗОШ 1-3 ступ №3 – дошкільний заклад “Барвінок”, а з 30 по 31 березня 2021 створювали школу територію прав людини в Сєвєродонецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 14.

Завданням тренінгів проєкту було поліпшення функціонування шкіл за принципами прав людини.

У кожній школі два дні діти, батьки, вчителі та адміністрація навчального закладу спілкувалися про права людини, будували нову школу майбутнього в якій ці права стоять на першому місці.

Крім того, ми організували екскурсію виставкою “Кожен має право знати свої права” та зовнішню оцінку шкіл.

Тренерам Андрію Кінашу, Олександрі Козорог та Сергію Бурову, в серйозній лекційній та творчій ігровій формі вдалось розкрити потенціал шкіл та надихнути учасників на зміни. 

Подальша зустріч з представниками всіх п’яти шкіл проєкту, відбудеться вже в Освітньому домі прав людини в середині квітня. 

Проєкт «Освіта з прав людини для шкіл Луганської області» реалізується Благодійним фондом «Восток SOS» в партнерстві з Освітнім домом прав людини та Данським Гельсинським комітетом з прав людини за фінансової підтримки данського фонду Громадянське Суспільство в Розвитку (CISU – Civil Society in Development)


Share