Відбулися тренінги-семінари для двох громад Луганщини

Продовжуємо працювати з місцевими громадами Луганської області. Провели тренінги-семінари для двох громад – Шульгинської та Нижньотеплівської. Вони є учасниками  проєкту «Підтримка розвитку громад у рамках реформи децентралізації у Луганській області шляхом зміцнення взаємозв’язку з місцевими органами влади та самоврядування і реалізація колективного проекту WASH».

Під час дводенного навчання учасники та учасниці дізнавалися про те, як працює та за що відповідає місцеве самоврядування, звідки гроші у громаді і куди їх витрачають та як отримати навички та інструменти впливу на владу. Важливо, що розбиралися і з теорією і з практикою у всіх цих питаннях.

Окрім цього, наприкінці тренінгів всі учасники отримали домашнє завдання. Наступна зустріч з громадами в Сєвєродонецьку відбудеться вже через місяць.

Проєкт реалізується Громадською спілкою “Освітній дім прав людини в Чернігові” в партнерстві з Благодійним фондом “Восток SOS”, People in Need Словакія та БФ “NEW WAY” за фінансової підтримки Словацького агенства з міжнародного співробітництва галузі розвитку (SAMRS).

Новини