Команда психологів Восток SOS спільно з партнерською організацією Libereco, продовжує процеси занурення учасників у глибини розуміння себе, в моменті побудови сталого діалогу. Робота проводиться у рамках проєкту “Від конфлікту до діалогу й Взаєморозуміння”.

Ми активно розпочали другий етап. Учасники вивчають як за допомогою ненасильницької комунікації, враховувати власні почуття й розуміти потреби інших, ефективно вибудовувати діалог.

Чотири цільові групи: поліцейські, громадські активісти, вчителі й учні на першому етапі серії наших тренінгів вже почали навчатися більше розуміти себе та інших, бути асертивним й емпатичним, вчимося тому, як самостійно стабілізувати свою нервову систему, як відчувати себе і своє тіло в будь-якої складної конфліктної ситуації.

Наш захоплюючий процес креативно документується – художниця яка присутня на кожному нашому тренінгу, збирає найяскравіші емоції учасників, їх реакції, нестандартні виходи з ситуації. В результаті ми очікуємо отримати посібник заснований на нашому досвіді.

Проєкт реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Share