5-6 лютого у Сєвєродонецьку Восток SOS провів тренінг для шкільних команд проєкту «Освіта для шкіл Луганської області».На тренінгах учасники та учасниці на практиці вчилися створювати у своїх школах середовище, де дотримання прав людини є визначальним у відносинах між вчителями та учнями.

Під час навчання команди шкіл Луганщини дізналися як діяти в ситуаціях, що стосуються правового поля. Крім того, тренери розказали, як провести самооцінювання своїх навчальних закладів на предмет дотримання прав людини, виявити прогалини та усунути їх.

Наша мета під час навчально-практичного курс «Школа – територія прав людини» –підтримати активні шкільні спільноти, допомогти зрозуміти та розкрити потенціал навчального закладу на шляху до культури впровадження прав людини в школі.

Навчаємося поважати права один одного разом!

Проєкт реалізує Восток SОS разом із Освітній дім прав людини в Чернігові / Human Rights House in Chernihiv та Данським Гельсінським комітетом з прав людини за фінансової підтримки данського фонду Громадянське Суспільство в Розвитку (CISU – Civil Society in Development)

Share