IMG_4493В місті Сєвєродонецьку на Парковому озері 20 серпня 2016 року відбулась перша зустрічь соціального проекту Благодійної організації «Благодійного фонду «Восток-SOS» – «Тримай баланс». До озера завітали дорослі і маленькі. З метою інтеграції тимчасово переміщених осіб в новому соціумі за допомогою активного виду діяльності участники вчились веслувати на катамарані, малювали на березі, активно відпочивали від складного життя прифронтового міста. В озері мешкає багато качок, риб і навіть великих червоновухих черепах. На катамарані дуже просто підпливти до тварин та роздивитись їх поближче. Дорослі, а насамперед діти були у захваті.

IMG_4473

Багато хто вперше сів на катамаран та взяв у руки весло. Але після декількох спроб розпочати рух вперед, на обличчях з’являлась усмішка, а настрій підіймався.

IMG_4485

Із відгуків участників: «Долучилась до соціального проекту «Тримай бланс», організатором якого виступили волонтери Восток-SOS. На Парковому озері Сєвєродонецька зібрались люди різного віку і соціального статусу, місцеві мешканці і переселенці, які разом проводили активне дозвілля, спілкувались і будували плани на майбутнє.

IMG_4467

Керувати катамараном легко, коли є команда, яка направляє весла в одному напрямку та тримає баланс! Разом ми сила!». Написала на своїй сторінці в соціальній мережі заступник голови Луганської обласної державної адміністрації з питань соціальної та гуманітарної сфери Лішик Ольга Петрівна.

Нагадуємо, що заплановано ще три подібні зустрічі на яких ми будемо раді бачити кожного з Вас. Для того щоб потрапити на захід потрібно:

Записатись за номером  телефону: (+38099)0984666.

Або по онлайн формі тут.

За декілька днів до заходу ми зателефонуємо Вам для підтвердження участі.

Захід реалізується в рамках пілотного проекту «Внутрішньо переміщені особи в трьох містах України: плани, перспективи, можливості для примирення» за підтримки Українського Жіночого Фонду, Інституту Миру США і Глобального Фонду для Жінок.

 

14571874_1080807472027542_469326934_o

Share