Благодійний фонд «Восток-SOS» та естонська організація «Mondo» в партнерстві з Освітнім Домом прав людини – Чернігів при підтримці Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» провів два локальні тренінги проекту «Глобальна освіта – знаємо права людини» в Лисичанській школі №29 (Привілля) та Лисичанському ліцеї «Гарант» в період з 17 по 20 лютого 2020 року. 

Це частина освітнього туру Луганщиною, який проходить в п’ятьох школах цьогорічного набору проекту. В двох школах Лисичанська, діти, вчителі, батьки та адміністрація, під час навчання дізналися про права людини в школі, в ігровій формі спробували стати на місце одне одного та вирішити нагальні шкільні питання, а також побудували образ школи майбутнього і намітили плани для розбудови Школи території прав людини.  

Дискусії щодо роботи школи, вогники в очах, ентузіазм вчителів, батьків та дітей. Розмова по душах і на рівних, все це відбувалось впродовж цих чотирьох днів. 

Школи прописали та запланували свої реальні майбутні кроки по вирішенню проблемних питань. А експерти проекту зробили зовнішню оцінку шкіл, та на наступному тренінгу в Чернігові, нададуть рекомендації з професійної точки зору, як вирішити ці питання. 

Проект фінансується Міністерством закордонних справ Естонії та проводиться в співробітництві з «MTU Mondo».

Більше фото за посиланням.

Share