Торецька ВЦА наголошує на необхідності примусової евакуації дітей

Торецька міська військово-цивільна адміністрація закликає родини з дітьми евакуюватися до безпечніших регіонів країни. 

«Станом на 07.07.2023 року вже евакуювалося з громади 8896 дітей, залишається – 472 дитини, тобто 5 % від всього дитячого населення. Всі ці діти підлягають вивозу з небезпечної зони в примусовий спосіб», – повідомили на сторінці Торецької міської військово-цивільної адміністрації у мережі Facebook.


Механізм примусової евакуації дітей розроблений Мінреінтеграції у координації із громадськими організаціями, адже діти у зоні проведення бойових дій не можуть про себе подбати та перебувають у небезпеці. Тому обов’язок держави захисти їх та евакуювати до безпечного місця.

Нагадуємо, що команда «Восток SOS» адвокатувала впровадження обовʼязкової евакуації дітей у примусовий спосіб, та підтримує вказаний механізм.

Від початку повномасштабного вторгнення росії до України Благодійний фонд «Восток SOS» разом із партнерами евакуював понад 46 тисяч людей, у тому числі наші команди допомогли самотнім людям, багатодітним родинам, людям з інвалідністю, представникам маломобільних груп населення та особам, що виїжджали з тваринами. 

Фонд безоплатно проводить централізовану та адресну евакуацію, допомагає виїхати з небезпечних територій і дістатися до рідних. Самотніх людей ми супроводжуємо під час пошуку тимчасового місця проживання та заселяємо до закладів із постійним наглядом. 


Записатися можна за номером гарячої лінії, що працює від понеділка по суботу (8:00-18:00): 0800 332 614.

Отримати консультацію та записатися на евакуацію можна й у месенджерах:

+38(099) 710 48 72 (Viber);

+38(096) 108 60 48 (Telegram).

Новини