Благодійний Фонд «Восток-SOS» та Програма розвитку ООН цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для надання транспортних послуг у межах проекту «Ефективне врядування та залучення громадян задля досягнення правосуддя, безпеки, захисту довкілля та соціальної єдності у східній Україні».

Тендер передбачає вибір транспортної компанії для організації виїзних прийомів юристів, які будуть здійснюватися з Сєвєродонецька до населених пунктів Луганської області, що розташовані на підконтрольній українському урядові території. Кількість пасажирів: орієнтовано по 4 особи на одну поїздку. Підрядники повинні мати відповідні КВЕД та досвід здійснення перевезень.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: 01011, м. Київ, Печерський узвіз, 19, офіс 202, 203 або написавши на мейл [email protected].

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10.00 15 січня 2020 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендерного комітету.

Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, або написавши на електронну скриньку: [email protected].

Тендерна документація також доступна за посиланням.

Share