Тендер на відбір постачальника послуг з організації та матеріально-технічного забезпечення заходів

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Восток-СОС» оголошує тендер на відбір постачальника послуг з організації та матеріально-технічного забезпечення заходів. До участі запрошуємо українські компанії, агенції та фізичних осіб-підприємців, які можуть надавати відповідні послуги. Підрядники повинні мати досвід організації заходів і відповідні КВЕДи.

Тендер проводиться з метою вибору підрядника для надання послуг з організації та матеріально-технічного забезпечення заходів на території України в період з квітня 2023 року по травень 2023 року включно. Закупівля послуг здійснюватиметься в рамках проекту “Забезпечення підтримки психічного здоров’я та психосоціальної підтримки дітей шкільного віку та навчання з цифрової педагогіки для вчителів у Дніпропетровській, Львівській, Чернігівській, Житомирській та Луганській областях” (“Школу вгору“), який фінансується Управлінням ООН з координації гуманітарних питань – Гуманітарним фондом для України (OCHA-UHF). 

Заходи включатимуть п’ять тренінгів для освітян в містах: Київ, Львів та  Житомир.

Обслуговування заходу може передбачати, проте не обмежуватися наступним: 

• бронювання готелів;

• оренда конференц-залів;

• трансфер учасників та бронювання квитків по Україні;

• організація кава-пауз та харчування під час проведення заходів;

• оперативний друк роздаткових матеріалів;

• матеріальне технічне забезпечення заходу;

• адміністративний супровід заходу.

• подання заключного фінансового звіту про проведення заходу, що включає копії підтверджуючих документів тощо.

Пропозиції оцінюватимуться на комплексній основі (враховуватимуться розмір комісії за надання послуги, попередній досвід роботи, гарні рекомендації тощо).

  Із тендерною документацією можна ознайомитися за посиланням

У разі виникнення додаткових запитань рекомендуємо відправляти листи на електронну адресу [email protected] або дзвонити за номером +38 (068) 947 98 33 (Світлана Баннікова).

Для участі в тендері просимо надати пропозицію поштою або особисто в запечатаному конверті з маркуванням «Для участі в тендері з надання послуг з організації заходів» .У розділі «Відправник» слід вказати найменування учасника тендера, адресу та контактні телефони. У графі «Одержувач» вказати адресу: БО «БФ «Восток-СОС», Київ, Нова Пошта № 57 тел. +380972133107.

Пропозиції приймаються до 23 березня 2023 року (18:00). Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються.

Дата проведення тендеру – 24 березня 2023 року (11:00)

Тендер вважається таким, що відбувся при наявності від однієї пропозиції.

Пропозиції оцінюватимуться тендерною комісією на комплексній основі (враховуватимуться вартість послуги, розмір комісії за надання послуги, попередній досвід роботи у відповідній сфері, гарні рекомендації). Про результати тендеру учасникам будуть розіслані повідомлення про результати тендеру.

Новини