Тендер на надання послуг з організації заходів

Тендер на відбір постачальника послуг з організації та матеріально-технічного забезпечення заходів.

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Восток-СОС» оголошує тендер на відбір постачальника послуг з організації та матеріально-технічного забезпечення заходів. До участі запрошуємо українські компанії, агенції та фізичних осіб-підприємців, які можуть надавати відповідні послуги. Підрядники повинні мати досвід організації заходів і відповідні КВЕДи.

Тендер проводиться з метою вибору підрядника для надання послуг з організації та матеріально-технічного забезпечення заходів на території України в період з березня 2023 року по грудень 2023 року включно. Закупівля послуг здійснюватиметься в рамках проекту “Забезпечення підтримки психічного здоров’я та психосоціальної підтримки дітей шкільного віку та навчання з цифрової педагогіки для вчителів у Дніпропетровській, Львівській, Чернігівській, Житомирській та Луганській областях” (“Школу вгору“), який фінансується Управлінням ООН з координації гуманітарних питань – Гуманітарним фондом для України (OCHA-UHF). 

Планується проведення:

  •  10 тренінгів у містах – Київ, Львів Житомир і Чернігів (або область);
  •   конференції в одній із західних областей України або місті Київ.

Обслуговування заходу може передбачати, проте не обмежуватися такими послугами: 

• бронювання готелів;

• оренда конференц-залів;

• трансфер учасників та бронювання квитків по Україні;

• організація кава-пауз та харчування під час проведення заходів;

• оперативний друк роздаткових матеріалів;

• матеріальне технічне забезпечення заходу;

• адміністративний супровід заходу.

• подання заключного фінансового звіту про проведення заходу, що включає копії підтверджуючих документів тощо.

Із тендерною документацією можна ознайомитися за посиланням 

Тендер проводиться згідно «Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг Благодійної організації «Благодійний Фонд «Восток-СОС»

У разі виникнення додаткових запитань рекомендуємо відправляти листи на електронну адресу [email protected] або дзвонити за номером +38 (068) 947 98 33 (Світлана Баннікова).

Для участі в тендері просимо надати пропозицію поштою або особисто в запечатаному конверті з маркуванням «Для участі в тендері з надання послуг з організації заходів». У розділі «Відправник» слід вказати найменування учасника тендера, адресу та контактні телефони. У графі «Одержувач» вказати адресу: БО «БФ «Восток-СОС», Київ, Нова Пошта № 57 тел. +380972133107.

Пропозиції приймаються до 19 лютого 2023 року (20:00). Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються.

Дата проведення тендеру – 20 лютого 2023 року (11:00).

Тендер вважається таким, що відбувся при наявності від однієї пропозиції.

Пропозиції оцінюватимуться тендерною комісією на комплексній основі (враховуватимуться розмір комісії за надання послуги, попередній досвід роботи у відповідній сфері, рекомендації тощо). Учасники отримають повідомлення про результати.

Новини