Тендер із виконання робіт з поточного ремонту будівлі комунального закладу

Благодійна організація «Благодійний фонд «Восток SOS» оголошує тендер із виконання робіт з поточного ремонту будівлі комунального закладу «Нересницька поліклініка Нересницької сільської ради», який буде використовуватися для догляду за вразливими внутрішньо переміщеними особами та постраждалими від воєнних дій.

Ремонтні роботи мають бути проведені за адресою: с. Нересниця, вул. Грушевського, 80, Тячівського району Закарпатської області.

Детальний перелік робіт кожної категорії та вимоги до підрядників за посиланням.

Пропозиції приймаються до 18:00 25 листопада 2022 року.
Дата проведення тендеру – 26 листопада 2022 року.

Пропозиції оцінюватимуться командою проекту на комплексній основі. Враховуватимуться економічна доцільність пропозицій, у тому числі співвідношення ціна-якість, терміни виконання робіт, попередній досвід роботи у відповідній сфері, рекомендації.

Кінцевий термін здачі об’єкта 31 січня 2023 року.

Пропозиції слід надати в одному екземплярі до 18:00 25 листопада 2022 року поштою або особисто в запечатаному конверті з маркуванням «Тендер із виконання робіт з поточного ремонту будівлі комунального закладу «Нересницька поліклініка Нересницької сільської ради».

У розділі «Відправник» слід вказати найменування учасника тендера, адресу та контактні телефони. У графі «Одержувач» вказати адресу: БО «БФ «Восток-СОС», Ужгород, Нова Пошта № 6 тел. 0971053776


Відповіді на питання про подачу тендерної пропозиції можна отримати, написавши на електронну адресу: [email protected]

Новини