46687645_743517116000315_1042254559759564800_o

23 листопада о 12.00 в інформаційній агенції «Укрінформ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16) відбудеться шосте засідання Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію». Зустріч пройде у форматі круглого столу.

Тема: «Свої чи чужі: як взаємодіяти з громадянами України на непідконтрольних територіях?».

 

Доповідач: Антті Турунен (Antti Turunen), посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ Фінляндії, відповідальний за політику медіації, колишній представник Генерального секретаря ООН на перемовинах щодо конфліктів в Грузії (2010-2017 рр.).

Крім того, очікується участь політиків, дипломатів, експертів, серед них:

Григорій Немиря, Голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин;

Георгій Тука, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб;

Юлія Тищенко, експерт Українського незалежного центру політичних досліджень;

Володимир Лупацій, політолог;

Олег Саакян, політолог;

Олексій Семеній, Директор Інституту глобальних трансформацій;

Олександра Дворецька, координатор правового напрямку Ініціативи «Восток-SOS»;

Віталій Пирович, заступник керівника Центру вивчення Росії та окупованих територій, шеф редактор видання «Ділова столиця» та інші.

Метою проекту «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію» є створення позапартійної, професійної та інклюзивної платформи, відкритою для тих, хто виступає за досягнення сталого миру в Україні. В рамках платформи обговорюються ефективна політика реінтеграції та забезпечення національної єдності в Україні, методи деокупації окремих районів Донецької та Луганської області, а також міжнародний досвід побудови заходів довіри і сталого миру.

На базі Платформи проходять щомісячні публічні заходи за участі представників українських органів влади, народних депутатів, представників місцевих громад та регіонів, громадських організацій та міжнародних експертів, дипломатичних організацій і місій.

Ініціаторами Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію» є незалежні українські громадські організації, серед них Український незалежний центр політичних досліджень (УНЦПД), Центр з проблем безпеки та розвитку, Платформа соціально-гумінарних ініціатив та інновацій «Єдиний Координаційний Центр», громадський марафон #Навіщо_Нам_Бути_Разом?, в партнерстві з Комітетом Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, Міністерствами закордонних справ Швейцарії, Фінляндії та Німеччини.

Для участі у події перейдіть за посиланням та зареєструйтеся. Вхід вільний а умов попередньої реєстрації:

https://goo.gl/forms/HU7dWqFHU1FQzH7F2

Акредитація ЗМІ обов’язкова за тел.: +38097 988 9141, або e-mail: [email protected]

Share