Support для своїх: психологічна підтримка освітян

Благодійний фонд Восток SOS пропонує освітянам України психологічну допомогу.

Розуміємо, що в цей час багато педагогічних працівників та директорів шкіл стикаються з серйозними життєвими викликами. Вчитель переживає не тільки за себе і свою сім’ю, а й за своїх учнів. 

Станом на 17 квітня, внаслідок повномасштабної війни Російської Федерації в Україні, пошкоджено 1071 заклад освіти, з них 95 повністю зруйновано. Частина шкіл опинилась під тимчасовою військовою окупацією російською армією. Ця ситуація несе багато ризиків та значне навантаження на освітян. У таких умовах особливо сильно потрібна психологічна підтримка. 

За допомогою ви можете звернутися до фахівців Восток SOS. Існує декілька зручних форм взаємодії з психологами:

  1. Гаряча лінія працює з 10:00 до 18:00 Понеділок-п’ятниця;

Номери телефонів гарячої лінії психологічної підтримки (диспетчерська):

+380950207904 – Vodafone

+380684615355 – Kyivstar

Наш телеграм: @psy_vostoksos

  1. Консультування в режимі онлайн чату в мессенджерах (якщо немає змоги говорити);
  2. Можлива реєстрація через гугл форму – https://forms.gle/8mDJHuZBj2UzadnJ8. Психолог зв’яжеться з Вами за вказаними контактами. 

Консультації надаються кризовими психологами, психотерапевтами та психіатром (за запитом). Ви можете звернутися до психолога із будь-яким запитом, з будь-яким питанням. Це може стосуватися власних переживань, пережитих подій, питань фізичного та психічного здоров’я, робот та професійних спрямувань, міжособистісних відносин, тощо. Психологічна підтримка може надаватись також членам сім’ї освітян. 

Психологічна підтримка надається безкоштовно. Фахівці гарантують  конфіденційність. 

БФ Восток SOS у партнерстві з естонською організацією Mondo при фінансовій підтримці Міністерства закордонних справ Естонії.

Новини