БФ «Схід SOS» серед суперкоманд-учасників фестивалю попкультури «FANCON»!

Сьогодні, 9 червня, завершився дводенний фестиваль «FANCON»! Цей захід об’єднав супергероїв та супергероїнь з різних куточків України, серед них – персонажі з аніме, манги, фільмів та відеоігр. Організатори фестивалю не забули й про сучасні українські суперкоманди, які щодня допомагають постраждалим від російської агресії: ДСНС України, Патрульна поліція України та евакуаційна команда нашого фонду.

На нашій локації гості мали змогу дізнатися більше про евакуацію з прифронтових та деокупованих територій, а саме:

  • побачили евакобус, дізналися про його оснащення;
  • приміряли засоби індивідуального захисту, з якими працюють наші евакуаційні команди – бронежилет та каску;
  • навчалися накладати турнікети та тампонувати рани;
  • транспортували крісло колісне та ноші до евакобусу.

Окрім цього, відвідувачі дізналися історію порятунку митця Ігоря Баликова. Наша команда допомогла йому виїхати з Бериславського району Херсонщини разом з двома собаками та 35 картинами, написаними під час тимчасової окупації.

Справжньою зіркою заходу став пес Федір, який є частиною евакуаційної команди.

Найменші відвідувачі розважалися у зоні вільної творчості «Затишний куточок»: робили аквагрим, вчилися плести браслети та долучалися до різноманітних майстер-класів, організованих спеціалістками всеукраїнської мережі безпечних просторів «Затишно space».

Завдяки небайдужим відвідувачам вдалося зібрати близько 10.000 гривень донатів, які будуть спрямовані на допомогу постраждалим від війни.

Дякуємо всім, хто долучився до фестивалю та підтримав діяльність Благодійного фонду «Схід SOS». Побачимося на нових супергеройських подіях!

Новини