03_19---подія-фбЗапрошуємо професійних та громадських журналістів, представників організацій та ініціатив,  органів державної влади, які працюють у сфері боротьби з корупцією на зустріч із колишнім державним прокурором у Генеральній прокуратурі Естонії, головою Етичної комісії прокурорів у 2014-2018 роках Стевеном-Христом Евестусом.

 

Де: Посольство Естонії, Київ, вулиця Пушкінська, 43Б
Коли: 9:30, 26 березня 2019 року.

 

Під час заходу обговорюватимуться виклики у сфері боротьбі з корупцією важливості дотримання етичних стандартів, відкритості та підзвітності перед суспільством:

Важливість етики в державному та приватному секторах. Як державний сектор повинен взаємодіяти з громадянським суспільством та вітчизняними корпораціями та приватними бізнес-структурами?

  • Потенціал електронних сервісів для подолання корупції та їх вплив на діяльність органів правопорядку? Етика та етичне прийняття рішень. Як оцінити поведінку як правильну чи неправильну?
  • Загальні принципи, міжнародні стандарти, демократичні стандарти, громадська чесність, декларація інтересів, конфлікт інтересів, подарунки та пільги,
  • Етичні акти державного сектора, кодекси поведінки, підзвітність і прозорість, вимоги до звітності, інформаційні повідомлення, політична корупція, незалежні розслідування тощо.
  • Як поліпшити якість діяльності державного сектору, а також рекомендації щодо взаємодії між державним і приватним секторами?

Модераторка дискусії – Анастасія Козловцева, керівниця міжнародних зв’язків ТІ Україна.

Звертаємо увагу на те, що кількість місць обмежена. Якщо ви бажаєте взяти участь у лекції та обговоренні, заповніть заявку за цим посиланням: https://bit.ly/2FobvgE.  Кінцевий термін прийняття заявок –  24  березня  о 18:00.

Подія на фейсбуці>>

 

Захід організовано естонською неурядовою організацією MTÜ Mondo у партнерстві з Благодійним фондом “Восток-SOS”  та Transparency International Ukraine за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії.


*Про спікера:

Стевен-Христо Евестус (1978 р.н.) – випускник юридичного факультету Тартуського університету в Естонії. Виступав прокурором майже 17 років у період з 2002 до 2018 року, останнім часом працював головним державним прокурором у Генеральній прокуратурі Естонії. Основними напрямками роботи були організована злочинність, економічні злочини та основні корупційні справи. Він був першим головою етичної ради прокурорів (створений у 2013 році). У 2017 році став Прокурором року. В останні роки роботи він направив до суду ряд великих справ, пов’язаних з корупцією, також крім своїх справ керував роботою кількох тематичних груп і круглих столів, пов’язаних з темою корупції. Його власні кримінальні справи: пред’явлення обвинувачення злочинного угруповання, що займається незаконним оформленням видачею дозволів на проживання, справа про хабарництво при проходженні техогляду, розслідування діяльності чиновників Департаменту шосейних доріг при реєстрації транспортних засобів та корупційні справи керівників Талліннської міськуправи. З 2019 року член Transparency International – Estonia.

Share