Стартував набір на Молодіжний освітній табір “Сила розмаїття”

Восток SOS спільно з партнерами American Bar Association Rule of Law Initiative (ABA ROLI) та Громадською організацією “Центр Громадянських Свобод” розпочинає прийом заявок на участь у другому молодіжному освітньому таборі “Сила розмаїття”, що відбудеться 15-20 листопада 2021 року!

Кому це буде цікаво? 

Ми шукаємо активну молодь (від 18 до 35 років), яка є представниками та представницями ВПО, ЛГБТІ-спільноти, кримськотатарської громади, національних та етнічних меншин (ромської, єврейської та ін.) з Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської, Тернопільської, Донецької, Луганської, Харківської, Сумської областей (пріоритетно).


Чекаємо на анкету, якщо ти:

  • член/киня громадської організації, що працює з вищезазначеними групами або активно долучаєшся до розвитку цих спільнот;
  • маєш досвід реалізації або маєш ідеї проєктів за тематикою табору (сприяння соціальній згуртованості, розширення міжрегіональної співпраці серед представників/ць вказаних груп)
  • толерантно ставишся до всіх перелічених груп та готова/ий до співпраці та реалізації спільних проєктів

Важливою умовою участі є присутність на всіх заняттях табору.


Чим займатимемося? 

Під час табору учасники та учасниці пройдуть навчання правам людини, протидії дискримінації, опанують основи комунікаційної стратегії, а також розроблятимуть концепції спільних проєктів, які можна буде втілювати між різним містами чи областями. Найкращі концепції зможуть отримати фінансування та консультації від експертів.  


Що ти отримаєш?

– Інструменти вирішення проблем громади

– Можливість стати лідерами та ініціаторами змін

– Інформаційну, фінансову та менторську підтримку найкращих проєктів

– Обмін досвідом та цікаві знайомства з представниками різних спільнот!

Організатори покривають витрати на проїзд, проживання і харчування учасників.

Місце проведення табору буде визначено, враховуючи карантинні обмеження в регіонах України.

Цікаво? Реєструйся за посиланням: https://cutt.ly/Syla_Rozmaittia

Дедлайн подачі заявки:  20 жовтня 2021 р. о 18:00


Відповісти на всі додаткові запитання зможе менеджерка проєкту Ксенія Синєокова: +380933907083, [email protected] 

Навчання відбуватиметься в рамках проєкту “Сприяння соціальній згуртованості в Україні”, який реалізується у партнерстві American Bar Association Rule of Law Initiative (ABA ROLI), Благодійного фонду “Восток SOS” та Громадської організації “Центр Громадянських Свобод”.

Новини