Шукаємо спеціалістів\-ок з міжнародного гуманітарного права та документування злочинів

Восток SOS разом із Програмою Розвитку ООН в рамках проєкту «Права людини для України» цим оголошенням запрошує спеціалістів з міжнародного кримінального права, документування міжнародних злочинів та технологій осінт-досліджень прийняти участь у конкурсі для відбору тренерів на проведення навчальних курсів для слідчих так званих «департаментів війни» у складі НПУ та СБУ на території Донецької та Луганської областей.

За результатами конкурсу будуть відібрані три тренери для проведення дводенних тренінгів (офлайн) для означеної аудиторії на території Донецької та Луганської областей. Вони відбуватимусть впрововж 2022 року.

Для участі у конкурсі просимо надіслати резюме та приклади виконаних робіт (презентації тренінгів із відповідної тематики тощо).

Перевага буде надаватися тренерам, що мають досвід роботи із прокурорами, слідчими поліції або СБУ.

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати за адресою: [email protected] чи надіславши листа за адресою: 01011, м. Київ, Печерський узвіз, 19, офіс 202, 203

Телефон для довідок: 099 736 42 41

Для участі у конкурсі просимо надіслати лист з резюме та іншими документами обов’язково з позначкою «Для участі у конкурсі в проєкті «Права людини для України» в електронному вигляді на пошту [email protected] або у паперовому вигляді на адресу: 01011, м. Київ, Печерський узвіз, 19, офіс 202, 203 

Пропозиції приймаються до 18 лютого 2022 року.

Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не розглядаються.

Дата проведення конкурсу – 21 лютого 2022 року.

Пропозиції оцінюватимуться конкурсною комісією на комплексній основі (враховуватимуться освіта, рівень знань з міжнародного кримінального права, навички осінт-досліджень, досвід роботи у відповідних сферах, тренерський досвід). Про результати конкурсу учасникам будуть розіслані повідомлення.

Новини