Росія знову зірвала відкриття КПВВ на Донбасі

 Сьогодні Україна надала автобуси, які мали б мали курсувати між окупаціними КПП та українськими КПВВ та, відповідно, перевозити людей через лінію розмежування на КПВВ «Золоте» та «Щастя».

Такої домовленості досягли на засідання ТКГ напередодні. 

“Представники окупаційної влади вже протягом 4 місяців блокують процес перемовини, висуваючи все нові та нові вимоги. Була надія на відкриття контрольних пунктів в’їзду та виїзду цього разу. Україна заявила про готовність надати автобуси для перевезень людей в обидва боки та виконала її. Водночас окупаційна влада увесь цей час продовжує маніпулювати інформацією та стверджувати, що відкриття переходу через лінію розмежування блокує український уряд. Надзвичайно прикро, що через це страждають українські громадяни, котрі не мають можливостей за потреби оперативно потрапити на підконтрольну територію, оскільки з 7 КПВВ у Донецькій та Луганській областях фактично працюють тільки 2 ”, – відзначила радниця української делегації у ТКГ та голова правління Восток SOS Юлія Красільникова.

Нагадаємо, нині пропуск людей здійснюється тільки через КПВВ «Станиця Луганська» (щоденно) та «Новотроїцьке»(в окремі дні). Інші КПП закриті зі сторони окупантів.

Новини