Робота фотографині з Канади про діяльність БФ «Схід SOS» перемогла в конкурсі від USAID

Нещодавно команда Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) провела конкурс фотографій, у якому взяли участь понад 100 робіт. Головна мета – привернути увагу громадськості до необхідності екстреного реагування та підтримки постраждалих від бойових дій, екологічних і економічних криз.

Організатори відібрали 6 фотографій-переможців, серед яких є робота фотографині з Канади Медісон Тафф. На фото евакуаційна бригада Благодійного фонду «Схід SOS» зустрічає людей, які повертаються з ТОТ через єдиний пункт пропуску поблизу кордону з рф.

Від імені фонду дякуємо USAID за системну підтримку та довіру. Агентство є надійним партнером БФ «Схід SOS» в евакуаційних місіях і наданні допомоги постраждалим від російської війни в Україні. 

Крім того, висловлюємо щиру подяку за документування діяльності екіпажів Медісон Тафф, вона понад 20 разів відважно долучалася до місій фонду на Донеччині, Сумщині та Харківщині. Нагадаємо, фотографиня також створила короткометражний фільм про день із життя представника евакуаційного екіпажу фонду Едуарда Скорика. 

Зазначимо, БФ «Схід SOS» пропонує повний цикл порятунку всім жителям небезпечних територій – від обробки звернень у кол-центрі до розселення та створення комфортних умов. Від 24 лютого 2022 року разом із партнерами ми евакуювали більше ніж 80 000 осіб, зокрема й понад 10 000 людей з інвалідністю та представників маломобільних груп населення. Команда супроводжує в пошуку прихистку, допомагає відновити документи та отримати медичний догляд. 

Записатися можна за номером кол-центру, що працює з понеділка по суботу (8:00-18:00): 0800 332 614. 

Отримати консультацію можна й у месенджерах:

+38 099 710 48 72 (вайбер);

+38 096 108 60 48 (телеграм).

Безоплатна евакуація здійснюється зокрема й у межах проєкту «Інтегроване гуманітарне реагування для постраждалих від конфлікту громад в Україні» за підтримки USAID.

Новини