Результати VI Всеукраїнської науково-практичної конференції «Модель ООН»

4-5 листопада 2022 року у онлайн-форматі відбулася VI Всеукраїнська науково-практична конференція «Модель ООН».

Протягом двох днів представники 10 шкіл України знайомилися, зачитували позиції, розробляли документи та визначалися з найкращими делегатами. Учасники обрали такі теми: «Створення програми післявоєнної економічної допомоги для України» та «Реформування статуту ООН».

«Здавалося, що Модельний рух в Україні після параду бездіяльності міжнародних організацій до агресії рф мав припинити існування, але наша Модель підтвердила протилежне. Науково-практична конференція продемонструвала зацікавленість молоді», – повідомила Боровик Анастасія, Генеральна секретарка Моделі ООН.

Розповімо вам найголовніші пункти, які спонукають до створення Моделі ООН:
Навички.
Симуляційна гра в делегата є не тільки цікавою «забавою», а й чудовим місцем для отримання практичних м’яких і твердих умінь.

Глобалізм.
Безперечно, навіть після умовного зникнення ООН потреба комунікації не зникне, тож знання у галузі міжнародних відносин є перспективною сферою детального заглиблення в цю тему.

Знайомства.
Будь-який захід багатий на нові корисні знайомства, проте модельні зв’язки мають особливість — відчувається, що зустріч з людиною була останньою, а потім ви зустрічаєтесь як делегати ворожих держав. Історія Моделі ООН пам’ятає цікаві випадки від «невдалого знайомства» до організації нових спільних Моделей.

Ми можемо сказати лиш одне — це дуже цінно та важливо, що мирні погляди наших делегатів є основою майбутнього!

Захід завершився прийняттям резолюції в комітеті Економічної та соціальної ради, реформуванням статуту ООН у Генеральній Асамблеї та нагородженням найкращих делегатів у кожному комітеті. Переможцями стали школярі Сінченяк Микита та Пшенична Марія.Висловлюємо подяку Генеральній секретарці Моделі ООН Боровик Анастасії, головам комітетів Перепічаєву Іллі та Халмірзаєвій Єлизаветі, співголові Боборикіну Артемію, технічній підтримці на чолі з Федосовим Федором, пресцентру та Єлизаветі Глотовій.

Дякуємо команді Nova Poshta Humanitarian за швидку доставку призів для переможців!

Організатором є Благодійний Фонд «Восток SOS» у партнерстві з естонською організацією «MTÜ Mondo» та Загальноосвітнім навчальним закладом I-III ступенів «Скандинавська гімназія» (місто Київ). Захід реалізується за фінансової підтримки Estonian Centre for International Development.

Більше фото шукайте на нашій сторінці у фейсбуці за посиланням.

#ESTDEV#FromThePeopleOfEstonia#mondoestonia

Новини