Запрошуємо вчителів мережі шкіл “Глобальна освіта – розуміємо права людини” та “Освіта з прав людини для шкіл Луганщини”, взяти участь в вебінарі від естонської експертки Аліси Норман, на тему “Основи проєктного навчання”.

Він відбуватиметься 6 березня 2021 року (субота) з 11:00 до 12:30.

Під час вебінару “Основи проєктного навчання” ми розглянемо, що таке проєктне навчання і чим воно відрізняється від звичайних шкільних проектів. Також поговоримо про те, чому проєктне навчання є багатообіцяючою сучасною методикою. Дізнаємося, що таке “золотий стандарт” і розглянемо, які елементи дизайну повинен містити будь-який якісний проєкт. Вебінар відбудеться за лекційним форматом з можливістю задавати питання в чаті.

Додатково Аліса Норман порадить джерела для самостійного навчання, надасть приклади проєктів, корисні посилання і презентацію для вчителів після вебінару.

Долучитися до вебінару можуть вчителі будь-якої спеціалізації.

Зареєструватися на участь у вебінарі можна за посиланням – https://forms.gle/T2nLQMZ47RYgDCfH7.

Усім зареєстрованим, ми надішлемо інформацію з посиланням на YouTube трансляцію онлайн-зустрічі.

Додаткова інформація:

Проєктне навчання – це сучасна методика активного навчання, у фокусі якої перебуває вирішення реальної життєвої проблеми. Учитель бере на себе роль дизайнера проєкту і ментора, а учні беруть активну участь в дослідженні і виборі вирішення поставленого перед ними завдання.

Діти отримують нові знання і тренують важливі навички не просто так, для майбутнього, а для того щоб знайти відповідь на цікаве і актуальне для них питання. Це значно підвищує мотивацію вчитися і позитивно впливає на здатність застосувати отримані знання та в інших життєвих ситуаціях.

Аліса Норман має міжнародний досвід роботи в сфері фінансових інвестицій. Після народження дітей зацікавилася розвитком освітнього сектора і взяла участь в створенні нової приватної школи в Таллінні, особливістю якої є двостороннє мовне занурення і проєктне навчання. Аліса пройшла навчання проектної методики в Америці, працювала вчителем у початкових класах Відкритої школи і зараз залучена в розробку і проведення курсів проектного навчання для естонських шкіл.

Уточнити деталі можна за телефоном 0990784666 (координаторка освітніх програм БФ «Восток-SOS» Юлія Кішенко).

Проєкт впроваджується БФ “Восток SOS” в партнерстві з естонською організацією Mondo при фінансовій підтримці Міністерства закордонних справ Естонії.

Share