Реінтеграція: чи можлива вона? Думки експертів та експерток

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу olil-1024x524.png


Голова правління Восток SOS Юлія Красільникова та координаторка адвокаційного напрямку Восток SOS Олександра Дворецька, які разом з іншими експертами та експертками поспілкувалися із журналістами Восточный Вариант, що реінтеграція можливо та обов’язково відбудеться. 

Та цьому нині стоїть на заваді низка факторів. Зокрема, штучно створені окупаційною владою проблеми при перетині КПВВ.

“Почали руйнуватися зв’язки між людьми, які проживають на тимчасово окупованих територіях і на підконтрольних українському уряду територіях. Якщо до карантину таких перетинів було більше мільйона, то зараз ця цифра коливається в районі декількох десятків тисяч ”, – відзначає Олександра Дворецька.

Що робити аби реінтеграція відбулася? 

Більшість експертів переконані, що держава перш за все має показати, що має план та бачення відбудови стосунків з людьми з окупованих нині територій і варіантів реінтеграції.

Ще один ключовий елемент реінтеграції, наголошують експерт та експертки, взаємодія за молодь з окупованих територій. Параграф

“Під час цьогорічної вступної кампанії абітурієнти мали насправді фантастичні умови для вступу, але чи знали вони про  це – залишається запитанням”, – наголошує Юлія Красільникова.

Більше думок на цю тему у відео.

Новини