Публічна консультація щодо відсутності достатньої кількості громадських вбиралень у Сєвєродонецьку

26 листопада в сєвєродонецькому офісі благодійного фонду «Восток-SOS» відбулась публічна консультація з місцевими активістами щодо проблеми відсутності в місті Сєвєродонецьку достатньої кількості громадських вбиралень.

Консультація була організована Центром UA, а модератором заходу виступив Леонід Сітченко, регіональний представник організації «Центр UA» в Луганській і Донецькій областях. Також у заході взяли участь Олександра Ворошилова, координаторка ініціативи фонду «Восток-SOS» «Даёшь туалеты Северу!», Сергій П’ятниця, керівник Кризового медіа-центру «Сіверський Донець», Олена Ніжельська, депутатка Сєвєродонецької міської ради, Костянтин Кисіль, член комісії з питань контролю за станом благоустрою та врегулюванню питань щодо стихійної торгівлі Сєвєродонецької міської ради.

Існуючі вбиральні в Сєвєродонецьку не покривають потреби мешканців і гостей міста, графік їхньої роботи також потребує перегляду та коригування, тому що всі без винятку відвідувачі повинні мати доступ до необхідних зручностей. Наразі ж у багатьох громадських закладах облаштовують замало санітарних вузлів, іноді туалети для маломобільних категорій населення зовсім відсутні. Громадські активісти вважають, що вбиральні повинні бути доступними та забезпеченими всіма зручностями для людей.

Під час зустрічі вдалося розглянути такі питання, як довгострокова стратегія міста щодо створення громадських вбиралень, скільки їх має бути та які джерела додаткового фінансування можна залучити для вирішення проблеми.

Наразі ініціативна група активістів продовжує адвокаційну кампанію громадських вбиралень міста та готова до залучення нових однодумців і впровадження цікавих, альтернативних ідей.

Кампанія проводиться в рамках проекту SuDHAV 2, який реалізується за підтримки Європейської комісії та спрямований на залучення волонтерів з Європи до діяльності громадських організацій у різних країнах світу.

Новини