Всі школи мережі

  1. Гірська філія I-II ступенів опорного навчального закладу ” Гірська багатопрофільна гімназія”
  2. Золотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5
  3. Трьохізбенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новоайдарської районної ради
  4. Щастинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Костянтина Кутового
  5. Валуйська загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів Станично-Луганського району
  6. Попаснянська гімназія № 20
  7. Петрівська загальноосвітня школа №1 І–ІІІ ступенів Станично – Луганського району
  8. Новотошківський Навчально-Виховний Комплекс “Загальноосвітній Навчальний Заклад I-III ступенів – Дошкільний навчальний заклад(ясла-садок) № 10 Попаснянської районної ради
  9. Комишуваський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітній навчально-виховний заклад I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад ясла-садок” Попаснянської районної ради
  10. Теплівський навчально-виховний комплекс Станично-Луганського районну
  11. Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІ ст. №24
  12. Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей
  13. Рубіжанська загальноосвітня школа 1-3 ступенів № 4
  14. Середня загальноосвітня школа 1-3 ступенів №5 міста Сєвєродонецька
  15. Старобільська ЗОШ 2-3 ступенів №4
  16. Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 міста Сєвєродонецька
  17. Тошківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – Дошкільний навчальний заклад» Попаснянської районної ради
  18. Сватівська заагльноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
  19. Врубівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Попаснянської районної ради
  20. Рубіжанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9
  21. Біловодська гімназія
  22. Новодеркульський ЗЗСО імені А.В. Пастухова
  23. Рубіжанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3
  24. Середня загальноосвітня школа № 15 І-ІІІ ступенів м. Сєвєродонецька
  25. Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7
  26. Білокуракинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
  27. Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 м. Сєвєродонецька
  28. Навчально-виховний комплекс школа І-ІІ ступенів – ліцей «Гарант»
  29. Рубіжанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10
  30. Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №29
  31. Сватівська загальноосвітня школа І ступеня – гімназія
  32. Лисичанський НВК ЗОШ 1-3 ступ №3 – дошкільний заклад “Барвінок”
  33. Тимонівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Троїцької районної ради
  34. Євсузький ліцей
  35. Сєвєродонецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14
  36. Комунальний заклад “Гончарівський ліцей” Сватівської міської ради Луганської області
  37. КЗ “Сватівський ліцей №2” Сватівської міської ради Луганської області
  38. Кремінський ліцей №3 Кремінської міської ради Луганської області
  39. КЗ “Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №18 Лисичанської міської ради Луганської області”
  40. Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 м.Сєвєродонецька Луганської області