Програма Фестивалю думок 2021

Програма Фестивалю думок 2021

Також надруковану програмку з картою локацій ви отримаєте безпосередньо на фестивалі.

Приходь 4 вересня в парк біля площі Перемоги міста Сєвєродонецьк, аби висловити свою думку та стати частиною Фестивалю думок! Ми чекаємо саме на тебе. 

Для мешканців інших міст Луганської області, можлива компенсація витрат на проїзд.

На 5 вересня  запланований сюрприз – виїзна локація на Привільнянському плацдармі. Участь за попередньої реєстрації!

Фестиваль і участь у дискусіях або просто прослуховування їх дає можливість дізнатись ексклюзивну інформацію з перших вуст від провідних експертів та лідерів думок. Фестиваль думок дає нагоду розширити свої знання, має великий освітній ефект від. Ви познайомитесь з надзвичайними людьми, адже на фестивалі будуть представники культури, мистецтва, влади, вчені, педагоги, правозахисники, поети та інші цікаві люди зі всієї України та деяких країн Європи. Дуже хороший шанс розширити своє коло спілкування, контактів і знань.

Та головне, Фестиваль думок, це хороша нагода цивілізовано, за допомогою професійного модератора, відкрито та в позитивній атмосфері поговорити про соціально-важливі теми. Донести інформацію до людей, або отримати цікавий зворотній зв’язок в коректній бесіді.

З будь-яких питань та з пропозиціями співпраці звертайтеся до:

Юлії Красільникової, координаторки Фестивалю думок (096 144 06 58, [email protected])

та Юлії Кішенко, координаторки Фестивалю думок (099 078 46 66, [email protected]).

Стежити за усіма новинами фестивалю можна на сторінках у соцмережах:FACEBOOKINSTAGRAM


Фестиваль відбувся завдяки спільним зусиллям Благодійного фонду Восток SOS та естонської організації Mondo за фінансової підтримки Офісу Координатора з питань допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках восьмого раунду програми «Development Cooperation Partnership Program», фонду співпраці у сфері розвитку Міністерства закордонних справ Естонії та Посольства Естонської Республіки в Україні

Новини