Проект “Восток SOS” спільно з “Центр гуманітарного діалогу” завершено

Друзі! Літо 2020 р. в Луганській області відрізняється не тільки погодними умовами, малою кількістю опадів і високої денною температурою, але і значно збільшеним навантаженням на фахівців допомогаючих професій – психологів і соціальних працівників. Проект з підтримки психологів гуманітарної гарячої лінії і мобільної служби швидкого реагування «Восток SOS» в партнерстві з «Центр гуманітарного діалогу» в липні – серпні 2020 завершено. Спалах пандемії COVID-19 викликав карантинні заходи, труднощі з перетином КПВВ між Україною і ОРДЛО ускладнили і без того скрутне становище, пожежі не вщухали кілька днів на Луганщині – це все переключило команду «Восток SOS» в стан екстремальної готовності.

Основні потреби тих, хто дзвонив на гарячу лінію, стосувалися надання оперативної інформації, першої психологічної допомоги та підтримки. Деякі дзвінки вимагали гуманітарного реагування. Було опрацьовано понад 350 дзвінків, мобільна бригада психологів виїжджала в місця де був запит і фіксувалося найбільш скрутне становище, пов’язане з подоланням наслідків пожежі.

Новоайдарський район, Луганська область

Основні категорії тих, хто звернувся про допомогу, були люди пенсійного віку, малозабезпечені, сім’ї з неповнолітніми дітьми, люди з інвалідністю та хронічними захворюваннями та ін. Так само були зафіксовані звернення від громадян України, які проживають в ОРДЛО.

Смолянинове, Луганська область

Новоайдарський район, Луганська область

З метою надання якісних послуг в галузі психічного здоров’я вся допомогаюча діяльність надавалася нашими фахівцями за допомогою супервізій. що дозволило якнайкраще впоратися зі складними випадками, швидше відновлюватися і стало профілактикою емоційного і професійного вигорання.

         Дякуємо за таку важливу підтримку «Центр гуманітарного діалогу».

Нагадуємо, що гаряча лінія психологічної підтримки продовжує свою роботу і піклується про ваше ментальне здоров’я 050-699-84-85

з гуманітарних питань + 38 (095) 397 98 48

Новини