Ми продовжили прийом заявок на участь у молодіжному освітньому таборі «Сила розмаїття» і перенесли дати його проведення.

Розуміємо, що чергова хвиля COVID-19 та карантинні обмеження сильно вплинули на плани багатьох, тому, аби не наражати вас на небезпеку і не додавати стресу, пропонуємо зустрітися, коли хвороба знову дещо вщухне.

Тож тепер ми чекаємо ваші анкети до 18 квітня. Зареєструватися потрібно за посиланням.

Зустрітися ж наживо вже у таборі ми зможемо вже з 31 травня до 5 червня.

Кому буде цікаво у таборі?

Ми чекаємо анкети від представників і представниць ВПО, ЛГБТІ-спільноти, кримськотатарської громади, національних та етнічних меншин (ромської, єврейської та інших ) з Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської й Тернопільської, Донецької, Луганської, Харківської й Сумської областей.

Метою табору є сприяння зростанню соціальної згуртованості, національної єдності та розширення міжрегіональної співпраці й міжгрупової комунікації. Ключовими темами навчальної програми є боротьба з дискримінацією, права людини та рівність.

Ключовими темами навчальної програми будуть боротьба з дискримінацією, а також права людини та рівність.

Ми покриємо витрати на проїзд, проживання і харчування під час проєкту.

Відповісти на всі додаткові запитання зможе менеджерка проєкту Ксенія Синєокова: +380933907083, [email protected]

Навчання відбуватиметься в рамках проєкту «Сприяння соціальній згуртованості в Україні» , який реалізується у партнерстві American Bar Association Rule of Law Initiative (ABA ROLI), Благодійного фонду «Восток SOS» та Громадської організації «Центр Громадянських Свобод» .

Локальний партнер: Молодіжна організація «СТАН»

Share