порядокЗ 25 квітня 2018 року акредитацію журналістів у районі проведення операції Об’єднаних сил буде здійснювати прес-центр Об’єднаних сил.

З цієї дати представникам ЗМІ необхідно подавати заявки на акредитацію виключно до прес-центру Об’єднаних сил. Служба безпеки України припиняє виконання цих функцій.

Прес-картки акредитації АТО дійсні до закінчення терміну їх дії, але не пізніше 1 серпня 2018 року!

1 крок: Акредитація в Прес-центрі об’єднаних сил

Представник ЗМІ має надіслати на електронну пошту Прес-центру об’єднаних сил [email protected]   лист на бланку засобу масової інформації з проханням акредитувати відповідних працівників. У листі необхідно вказати прізвище, ім’я, по батькові, посади представників ЗМІ, їхні контактні телефони, а також зазначити термін відрядження.

Лист має бути підписаний керівником засобу масової інформації та засвідчений печаткою.  До листа необхідно додати копію паспорту (1-2 сторінка), посвідченя журналіста та фотокартку.

Телефон Прес-центру Об’єднаних сил для довідок: +38 098 671 30 40

2 крок: Отримання прес-карти

Прес-карту можна отримати в Прес-центрі об’єднаних сил (місто Краматорськ, вул.Олекса Тихого, 16в).
Телефон для довідок: +38 098 671 30 40

Якщо представник ЗМІ вже був акредитований Прес-центром об’єднаних сил і у нього спливає шестимісячний термін дії карти, він повинен звернутися до Прес-центру об’єднаних сил для оформлення акредитації на новий термін.

У зверненні слід вказати номер діючої прес-картки та можливі зміни особистої інформації (засобу масової інформації, громадянства, прізвища тощо). Далі слід діяти за вищезазначеним алгоритмом.