12 грудня, з 12:00 до 13:00 у приміщенні «Укрінформ» (м.Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16) відбудеться пресконференція щодо результатів проведених Уроків Європи в школах Луганської області.

У період з 25 по 29 листопада за підтримки Благодійного фонду «Восток-SOS» було проведено 10 уроків Європи у восьми населених пунктах Луганської області, включаючи ті, що знаходяться на лінії зіткнення. Школярі сьомих, восьмих і дев’ятих класів Попасної та Щастя, Лисичанська та Біловодська ставали «естонцями» та «німцями», «італійцями» та «бельгійцями» й головували у шкільній Раді ЄС.

Загальна протяжність місії в рамках Луганської області – близько 700 км, тривалість проведених уроків – 20 навчальних годин.

Під час пресконференції будуть висвітлені результати проведення уроків Європи в Луганській області. Також будуть представлені результати опитування щодо актуальності проведення таких уроків у світлі реформи «Нова українська школа» і євроінтеграційного курсу України.

У пресконференції візьмуть участь:

Світлана Бацюкова – авторка ініціативи «Уроки Європи для шкіл Луганської області»
Юлія Кішенко – координаторка освітніх програм Благодійного фонду «Восток-SOS»
Олександра Дворецька – радниця Міністра культури, молоді та спорту України
Любов Щітка – в.о. Генерального директора Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції, Міністерство освіти і науки України
Добромир Христов – координатор сектору Європейська інтеграція, Представництво Європейського Союзу в Україні

Модераторка – Світлана Бацюкова.

Запрошуємо журналістів взяти участь у висвітленні заходу.

Реєстрація за посиланням.

Повне висвітлення перебігу місії – на сторінці в FB Уроки Європи для шкіл України.

Контакти: Світлана Бацюкова, тел. +380663850511, [email protected]

Share