postrazdali

 

У середу, 5 вересня, о 10:00 в Ukraine Сrisis Media Center (вул. Хрещатик, 2) відбудеться прес-конференція на тему на тему: «Постраждалі від конфлікту: як Україна забезпечує реалізацію їхніх прав».

Коаліція громадських організацій презентує альтернативний звіт щодо стану дотримання державою соціальних та економічних прав внутрішньо переміщених осіб, мешканців тимчасово окупованих територій, а також звільнених з полону. Крім того, автори документу оприлюднять питання та рекомендації до влади у зв’язку з порушеннями прав постраждалих від конфлікту.

Учасниці заходу:

Оля Куришко, юристка ГО «Крим СОС»
Анастасія Одінцова, правова аналітикиня БФ «Право на захист»
Ольга Аношкина, юристка БФ «Восток-SOS»

Модераторка: Alyona Lunova, менеджерка з адвокації Центру інформації про права людини.

Довідка.

Ще у 1973 році Україна підписала Міжнародний пакт про економічні, соціальні та культурні права. Відповідно до нього, держава зобов’язана періодично звітувати про прогрес, досягнутий у сфері цих прав, перед відповідним Комітетом ООН. Паралельно неурядові організації також можуть направляти до нього альтернативну інформацію про стан дотримання у країні прав та свобод людини. Це дає можливість вплинути на держа­ву для виконання останньою своїх зобов’язань.

Контактна особа:
Yelyzaveta Sokurenko, Центр інформації про права людини
(093) 93 89 240, [email protected]

Share