Команда Восток SOS спільно із волонтерами допомогла жителям населених пунктів Сиротине, Воронове, Муратове, Осколонівка та Капітанове.

Соціальні працівники, психологи та волонтери Восток SOS у другій половині жовтня здійснили 10 виїздів до постраждалих від вогню селищ Луганщини.

Зокрема, 200 сім’ям ми надали індивідуальну допомогу – харчові набори, гігієнічні засоби, побутову хімію, воду, будівельне устаткування (лопати, мішки, рукавички).

Також на прохання погорільців ми видавали їм настільні годинники, ліхтарики та викрутки, а також одяг, взяття, постільну білизну та посуд.

До координаційного центру зі збору гуманітарної допомоги у Льодовому палаці спорту (м.Сєвєродонецьк) ми передали понад 50 індивідуальних наборів продуктів тривалого зберігання та засоби особистої гігієни. А до Сєвєродонецького центру первинної медико-санітарної допомоги – теплі речі, постільну білизну та одягом для погорільців, які потребували госпіталізації після пожежі.

Крім того, фахівці Восток SOS надали психологічну допомогу 20 людям, які втратили житло та потребували підтримки.

Загалом на рахунках для допомоги постраждалим від пожеж Восток SOS нині 426 315 гривень.

Ці гроші ми спрямуємо на будівельні матеріали, побутову техніку та інші важливі для постраждалих речі (за індивідуальним запитом).

Гаряча лінія Восток SOS: 095 397 98 48

Підтримати постраждалих:

Карта МоноБанк: 4441 1144 4626 6148 (Красільникова Ю.К.)

Допомагаємо разом!

Share