На окуповану територію Луганської області через КПВВ “Щастя” доправили 22,5 тонн гумантажу. Його передали від Управління верховного комісара ООН у справах біженців.

Про це повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

“Ганітарку” перевозили 11 вантажівок.

Отримати допомогу мають наступні населені пункти: Голубівка, Чорнухине, Зоринськ, Софіі’івка, Оленівка, Степове, Слов’яносербськ, Луганськ, Лутугине, Городище, Розкішне, Сорокине, Перевальськ, Ровеньки, Лотікове, Миколаївка, Антрацит, Хрустальний, Сорокине, Довжанськ, Комісарівка, Кадіївка, Брянка, Новосвітлівка, Лиман, Калинове, Фащівка, Вергулівка, Алмазне.

Завдяки відповідним діям Української делегації щойно розпочався перетин КПВВ «Щастя» конвоєм з гуманітарною допомогою, призначеною громадянам України, що перебувають на тимчасово окупованих територіях.Дякуємо представникам міжнародних організацій, зокрема, ООН та ОБСЄ, за сприяння”, – повідомили на сторінці української делегаціх в ТКГ.

Гуманітарний вантаж має забезпечити: 

– запобігання поширенню пандемії COVID-19 та на задоволення потреб в гігієнічних засобах для багатодітних сімей, для дошкільних закладів та закладів середньої освіти;

– задоволення мінімальних потреб населення у будівельних матеріалах.

Share