IMG_1750-2Кремінський обласний будинок-інтернат для громадян похилого віку і інвалідів було відкрито 10 років тому. За цей час персонал благоустроїв територію, навколо будівель з’явились клумби, альтанки, лавочки тощо.

В 2014 році в 200 метрах від інтернату розташовувався блок-пост сепаратистів, які чинили перепони для нормального пересування персоналу, через що доводилось чергувати по тижню замість звичного графіку. Під’їзд до інтернату було заміновано, тож зміни проводились через інший проїзд у лісі за допомогою легкової автівки. Також під час активних бойових дій персонал завішував вікна ковдрами, бо недалеко падали снаряди.

Після того як лінія фронту віддалилася, життя інтернату поступово ввійшло в звичне русло і про війну мешканцям наразі нагадують тільки випуски новин і переселенці з непідконтрольної частини України, яких привезли сюди, здебільшого, родичи. За останні роки в інтернаті активно проводяться ремонтні роботи, в господарчому блоці встановлюється нова техніка для обслуговування потреб підопічних.

Мешканці інтернату моляться, щоб швидше настав мир і вдячні всім хто допомагає.

Благодійна організація «Благодійний фонд «Восток-SOS» і міжнародна організація “Diakonie Katastrophenhilfe” за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини в рамках проекту «Покращення умов життя внутрішньо переміщених осіб і населення, яке постраждало від конфлікту в Україні» привезли гуманітарну допомогу у вигляді 122 наборів продуктів харчування та засобів особистої гігієни для підопічних Кремінського обласного будинку-інтернату для громадян похилого віку і інвалідів.

IMG_1750-2 IMG_1768-2 IMG_1777-2 IMG_1821-2

Share