logo-finish-e1550242374245Від початку анексії Криму та військових дій на Донбасі переселенці та мешканці тимчасово окупованих територій стикаються з численними проблемами в реалізації своїх прав. Значна частина цих проблем є прямим наслідком державної політики України.

31 березня відбудуться вибори Президента України. Переселенці та мешканці тимчасово окупованих територій, яких загалом налічується майже 5,8 млн осіб, мають право брати в них участь. Закон дозволяє їм до 25 березня змінити місце голосування за спрощеною процедурою, щоб проголосувати за місцем перебування на підконтрольній Уряду України території, а отже, — вплинути на майбутнє своєї країни і на власне майбутнє.

Щоб дати майданчик для висловлювань кожному, кого цікавить доля людей з Криму та Донбасу, громадські організації, що опікуються правами людей, які постраждали внаслідок конфлікту, об’єдналися в громадську ініціативу «Почуй Нарешті Виконай».

Залиште своє запитання кожному кандидату й дізнайтеся, як учасники президентських перегонів планують розв’язувати ці питання. Пишіть на Фейсбук-сторінку ініціативи «Почуй Нарешті Виконай» або через електронну пошту [email protected].Запитання ми адресуватимемо кандидатам, а відповіді — викладатимемо на сайт та в соцмережі. Крім того, запитання в межах кампанії щовівторка й щоп’ятниці лунають в ефірі програми «Свобода вибору» на Громадському радіо. Їх ми обираємо з урахуванням найактуальніших проблем, озвучених переселенцями та жителями тимчасово окупованих територій.

Також на початку березня запрацює веб-сайт кампанії.


 До громадської ініціативи долучилися: БФ «Восток-СОС», БФ «Право на Захист», ГО «Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ», ГО «Донбас СОС», ГО «Крим СОС», ГО «Центр інформації про права людини», Програма «Радник з питань внутрішньо переміщених осіб». Громадська ініціатива запроваджується за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Share